کانکس پیش ساخته

ارسال شده توسط در تاریخ ژانویه 31, 2015 در درباره کانکس | 0 دیدگاه

کانکس پیش ساخته

مشخصات و کاربری سازه های ساختمانی با  روش نوین ساخت صنعتی (LSF)

سازه های ویلایی و ییلاقی بیمارستان و خانه بهداشت ساختمان اداری و کارگاهی
ساختمان های مسکونی مراکز و تاسیسات روستایی مدارس و آموزشگاه ها
قابهای فولادی سبک با کیفیت ساخت کارخانه ای و اتصالات ساده ، مستحکم و سریع از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند.
کانکس پیش ساختهLSF بصورت پانل تولید شده و اجزای هر پانل عبارتند از Stud اعضای قائم باربر،Trackاعضای همبند قاب ،Joist اعضای خمش سقف Flat Strap اعضای باربر جانبی و همچنین اتصالات این سیستم به صورت پیچ های خودکار و جوش CO2 در شرایط کارخانه ای میباشد.

کانکس | اتاق پیش ساخته | کاراوان

کانکس پیش ساخته

طراحی مهندسی و بروز در کانکس پیش ساخته ال اس اف LSF ضروری است  .کانکس پیش ساخته LSF به صورت سه بعدی و با دقت بالا به همراه تمام جزئیات مدل شود . این کار توسط نرم افزار اختصاصی FRAME BUILDER شرکت genesis به عنوان یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی کانکس پیش ساخته LSF در دنیا دارای مشخصه های بارز طراحی حرفه ای به همراه ارائه جزئیات اجرایی در کلیه ساختمانها می باشد . نرم افراز فوق کلیه اطلاعات کانکس پیش ساخته LSF، نقشه ها و راهکارهای لازم را به منظور بهبود عملیات اجرایی کانکس پیش ساخته LSF  و همچنین صرفه اقتصادی مطلوب در استفاده از فریم های ساخته شده از فولاد سبک در کانکس پیش ساخته LSF را در اختیار مجریان ، مشتریان و بهره برداران قرار می دهد .پس از ایجاد مدل سه بعدی از کانکس پیش ساخته LSF مورد نظر ، قاب بندی مناسب بر اساس محاسبات و اصول مهندسی صورت می گیرد و سپس نقشه های تولید و نصب پانل ها با در نظر گرفتن تمامی جزئیات و ملاحظات مهندسی بطور مشخص تهیه می گردد . در مرحله اول فاز طراحی نقشه کانکس پیش ساخته LSF ، دیوارها و سقف ها و اتصالات مربوطه شامل اندازه اعضای سازه ای ، ضخامت ورقها ، فواصل اعضاء ، محل دیوارهای باربر و غیر باربر ، جزئیات اتصالات و ملاحظات مربوط به فنکات آیین نامه ای تهیه می گردد.
در مرحله دوم طراحی نقشه کانکس پیش ساخته LSF ،نقشه بام و خر پاها ( در صورت لزوم ) و اتصالات مربوطه شامل نقشه های تولید خرپاها ، بادبندی بام ها ، اتصالات و نکات آیین نامه ای تهیه می گردد. در راستای بررسی رفتارهای واقعی اعضاء جدار نازک ، به ویژه در بحث کمانشهای کلی و جزئی ، ضروری است نتایج آزمایشگاهی در دسترس باشد. این آزمایشات را به تفصیل انجام شده است که نمونه هایی از آن به شرح ذیل است :
اعضای کانکس پیش ساخته می بایست به لحاظ مکانیزم خرابی و کمانش های بخش فشاری بررسی شوند.
اعضای کانکس پیش ساخته محوری باربر در معرض کمانش های کلی و جزئی هستند که می بایست مکانیزم آنها بررسی شود.

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

کانکس , کاراوان , اتاق پیش ساخته

¤