کانکس ال اس اف

کانکس | اتاق پیش ساخته | کاراوان

 

کانکس | اتاق پیش ساخته | کاراوان

کانکس ال اس اف

 

کانکس با قاب های فولادی سرد نورد شده (ال اس اف)جهت استقـرار در کلیه فضاهای دورن شهری و برون شهری با کاربری های گوناگون

شاسی و اسکلت کانکس ال اس اف :قابهای فولادی سبک LSF با کیفیت ساخت کارخانه ای و اتصالات ساده ، مطمئن، مستحکم و سریع از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. کانکسLSF بصورت پانل تولید شده و اجزای هر پانل عبارتند از Stud اعضای قائم باربر، Trackاعضای همبند قاب ، Joist اعضای خمش سقف Flat Strap اعضای باربر جانبی و همچنین اتصالات این سیستم به صورت پیچهای خودکار و جوش CO2 در شرایط کارخانه ای میباشد.
طراحی مهندسی و بروز در کانکسLSF ضروری است  .کانکسLSF به صورت سه بعدی و با دقت بالا به همراه تمام جزئیات مدل شود . این کار توسط نرم افزار اختصاصی FRAME BUILDER شرکت genesis به عنوان یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی کانکس های LSF در دنیا دارای مشخصه های بارز طراحی حرفه ای به همراه ارائه جزئیات اجرایی در کلیه کانکس ها می باشد . نرم افراز فوق کلیه اطلاعات کانکسLSF، نقشه ها و راهکارهای لازم را به منظور بهبود عملیات اجرایی کانکسLSF و همچنین صرفه اقتصادی مطلوب در استفاده از فریم های ساخته شده از فولاد سبک درکانکسLSF را در اختیار مجریان ، مشتریان و بهره برداران قرار می دهد .پس از ایجاد مدل سه بعدی ( مجازی ) از کانکسLSF مورد نظر ، قاب بندی مناسب براساس محاسبات و اصول مهندسی صورت می گیرد و سپس نقشه های تولید و نصب پانل ها با در نظر گرفتن تمامی جزئیات و ملاحظات مهندسی بطور مشخص تهیه می گردد . در مرحله اول فاز طراحی نقشه کانکسLSF ، شامل اندازه اعضای سازه ای ،ضخامت ورقها ،فواصل اعضاء ،جزئیات اتصالات و ملاحظات مربوط به نکات آیین نامه ای تهیه می گردد و وارد مرحله ساخت می شود.
● پوشش خارجی کانکس :پوشش بین پروفیل ها در کانکس ال اس اف از جنـس پلی استایرن بوده که نقش عایق حرارتی ، برودتی و صوتی را ایفا می کنند . روکش بیرونی نیز می تواند از مصالح مختلف مانند ورق های آلومینیومی ،پانل های دکوراتیو ،ورق های فایبر سمنتو ساندویچ پانل هـایآلوزینک و گالوانیزه خود رنگ پلی اورتان با ضـخامت و دانسیته استاندارد می باشد.
پوشش داخلی کانکس :پانل یو پی وی سی ساده و طرح چوب و یا پانل آلومینیوم
پوشش سقف کانکس :پوشش سقف از ساندویچ پانل پلی اورتان آلوزینک،گالوانیزه یا آلومینیوم  و  پانل های یو پی وی سی
پوشش کف کانکس :کفسازی با تخته چندلایی با ضخامت استاندارد و پوشش کف با ورق های یو پی وی سی و یا ساندویچ پانل های پلی اورتان
درب کانکس :درب کانکس از آلومینیوم،یو پی وی سی یا ساندویچ پانل پلی اورتان با کیفیت مناسب
پنجره کانکس :پنجره کانکس از آلومینیوم و پی وی سی دو جداره با کیفیت مناسب
شیشه درب و پنجره کانکس :شیشه درب و پنجره از شیشه ساده،مشجر،رفلکس رنگی
تاسیسات کانکس :تاسیسات برقی (ورودی برق به کانکس،کلید و پریز،فیوزمینیاتوری،روشنایی سر درب،تجهیزات روشنایی داخلی)،لوله کشی و فاضلاب
تجهیزات جانبی :کپسول اطفای حریق،سیستم گرمایشی و سرمایشی

X

کانکس , کاراوان , اتاق پیش ساخته

¤